Návštěva SILK Barbershop byla naprosto skvělá. Prostředí je moderní, čisté a velmi příjemné. Barberka byla profesionální, přátelská a přesně pochopila, co jsem chtěl. Výsledek střihu mě maximálně nadchl a cítím, že svou práci opravdu miluje. Určitě doporučuji a budu se sem vracet pravidelně…
