Jsem rád za Sáru, že udělala další krok ve své kariéře a otevřela barbershop. Prostor, který má k dispozici v centru Ostravy udělal na mě dojem, kde se zákazník bude cítit příjemně. K Sáře chodím už několik let a vždy se k ní budu vracet rád. Mají skvělý tým plný pozitivních lidí a Dominik? To je kapitola sama pro sebe 😆 ten zvládá dělat show stejně dobře, jako skvělé kafe 😂 Můžu jen vřele doporučit návštěvu Silk Barbershop 🙌
